شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 14

407 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردين في كمبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه186م سعر كاش7.8مليون أومقدم 1.3مليون الشيخ زايد

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    157 م تشطيب الترا سوبر لوكس بكمبوند اوبرا سيتى

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 190م بحديقة 120م في كمباوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقي بجاردن كبيرة للبيع في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة أرضي بحديقة داخل كمبوند Zayed Dunes

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م دور اول+بنتهاوس+روف 100م بقسط ربع سنوى

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 غرف+حديقة فيو حمام سباحه قسط ربع سنوى439 ألف

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع 158م داخل كمبوند راقي في زايدديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو مميز للبيع في ديونز الشيخ زايد

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بحديقه للبيع تشطيب مودرن في زايد ديونز

    Teleo For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة داخل كمبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل-حديقة كبيرة 350متر-بالمطبخ والتكيفات

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع 159م داخل كمبوند زايدديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز جدا في زايد كمبوند زايد ديونز

    Classy Home For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: شقة 190م بحديقة 120م في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    149m Apartment First Phase in Zayed Dunes

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع