شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 13

407 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر لقطة تشطيب سوبر لوكس كمبوند جرينز

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه ديونز ٣غرف٣حمام مكان في الجراج

    Alfa Property logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الكامل استلام سنتين ب قسط ل 8 سنين

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِقه ارضي بجاردن زايد ديونز الشيخ زايد تشطيب مودرن

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب الترا سوبر لوكس كمبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبنظام فيلا من ديونز الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس220م لقطه ع وصلة دهشور قسط10س بريم فيو

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 210م متشطيب -استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الشيخ زايد ( Dunes)

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة قسط من غير فوايد-190م

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة قسط من غير فوايد-190م

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس220م لقطه ع وصلة دهشور قسط10س بريم فيو

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جارن مميزة جدا للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع