شقق للبيع في دار مصر

36 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة - استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على لاندسكيب للبيع -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند دار مصر ال16– الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دار مصر الحي 16 متشطبه

    متصدر

    The Avenue Properties logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدار مصر الشيخ زايد-الحي 16 -موقع متميز

    RE/MAX Everest logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في دار مصر – الحي 16 – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى مرتفع فيو تحفه لوكيشن مميز سوبر لوكس بحرية

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر ال 16 مساحه 115 متر دور ارضي

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر – الحي 16 متشطبه بالكامل

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للإيجار - دار مصر، الشيخ زايد

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر 16 فيو مميز علي الاند سكيب

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الشيخ زايد الحي 16مساحة 115م

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحي 16 – الشيخ زايد موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م - للبيع -بكومباوند دار مصر حدائق اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع استلام فوري دار ممصر ال 16

    Master Key logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس اول سكن في الحي 16- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند دار مصر – الحي 16

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر الشيخ زايد فيو مميز سعر لقطه

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر, الشيخ زايد

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كومباوند دار مصر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب سوبر لوكس في كمبوند دار مصر

    Master Key logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند دار مصر الشيخ زايد الحى ١٦

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م - غرف ماستر - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر الحي ال 16

    West Field Property Consultancy logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - غرفة ماستر - فيوهات مفتوحة

    Inspire Homes logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

2