شقق للبيع في الحي الثاني, صفحة 4

151 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة215م فورا بقلب زايد فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة215م فورا بقلب زايد فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى فى الما الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري شقة بحري 178م قسط 120شهر-الشقة دبل فيو لقطة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري شقة بحري 178م قسط 120شهر-الشقة دبل فيو لقطة

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات فى قلب زايد و بالتقسيط

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات فى قلب زايد و بالتقسيط

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -خصم 25%

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -خصم 25%

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع