شقق للبيع في الدقي, صفحة 8

326 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 220م للبيع في الدقي خلف مسجد مصطفى محمود

    شارع الفواكه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180متر للبيع بموقع متميز علي شارع الدقي

    Sala Real-estate logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بموقع رائع شقق 270م أمام نادي الصيد

    AMAKEN Misr logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فى شارع مصدق الرئيسى 200م في الدقي برج حديث أول سك

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | الدقي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    1

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر شارع مصدق الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر شارع مصدق الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر شارع مصدق الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع الحسين, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي.

    New Housing Egypt logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع النيل شقه للبيع 500م بجوار السفاره سعودىه

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة285م متشطبة فيو النيل الخلاب بجوار السفار

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 متر ميدان الحكمة بجوار نادى الصيد –

    عقارات حماد logo image

    ميدان الحكمة, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 متر ميدان الحكمة بجوار نادى الصيد –

    عقارات حماد logo image

    ميدان الحكمة, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 متر ميدان الحكمة بجوار نادى الصيد –

    عقارات حماد logo image

    ميدان الحكمة, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 متر ميدان الحكمة بجوار نادى الصيد –

    عقارات حماد logo image

    ميدان الحكمة, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | الدقي - شارع ميشيل بخوم.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بالفرش في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالكامل على النيل مباشرا

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣٠٠ متر في الدقي. موقع مميز

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع شارل ديجول, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بمساحة 210م في مصدق الدقي

    Good Deals logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م ألترا لوكس أمام نادي الصيد الدقي

    متصدر

    The Avenue Properties logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٢٠ م ف ش مصدق الرئيسي الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش عامر بالقرب من ميدان المساحة الدقي

    Royal Home logo image

    شارع عامر, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع