شقق للبيع في شارع نادي الصيد, صفحة 2

42 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | الدقي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    1

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | الدقي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٣٩٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بنادى الصيد الدقى

    white property logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 230م تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش مباني حديثة 230م شارع نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٠٠ م ٣ غرف ٢ حمام امام نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 189م مباني حديثة تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنادي الصيد و محي الدين 180 متر مسجله 3 غرف.

    Oscar logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م منطقة نادي الصيد - الدقي

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار شارع نادى الصيد فى الدقى .

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بارقي مواقع الدقي شارع محي الدين الرئيسي ڤيو نادي الصيد

    Happy House Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

1