دوبلكس للبيع في سيتي فيو

6 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في سيتي فيو في موقع مميز متشطب مع التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 3

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في سيتي فيو 2.0

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب موقع مميز فيو الاهرامات جوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب موقع مميز فيو الاهرامات جوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك دوبلكس في سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي/كورنر/سيتي فيو/باقساط /لوكشين مميز

    Gold Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٧٦٬١١٣ جنيه/متر مربع