دوبلكس للبيع في مدينة الخمائل

16 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف تشطيب راقي جدا مرحلة اولى فيو روعة

    Remax Jareed logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس203م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في الخمائل بالتشطيب الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 225 متر بحديقة 110 متر في الشيخ زايد

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ترريبلكس للبيع متشطب بالفرش و الاجهزة و التكييفات

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس متشطب استلام فوري بجاردن في الخمايل

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس متشطب استلام فوري بجاردن في الخمايل

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس جاردن استلام فوري في الخمايل

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الخمايل بها أسانسير حصة في الأرض

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز دوبلكس للبيع في الخمايل بحصه في الارض

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كمبوند الخمايل حصة في الأرض

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في "الخمايل" الشيخ زايد

    Hussien Farahat logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    aدوبلكس بحديقة خاصة امام بالم هيلز بحصه في الارض

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بجاردين خاص في الهضبة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رائع للبيع بحصة في الارض تشطيب مودرن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع