تاون هاوس للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 3

2,652 عقارات أخرى
  • 21

    تاون هاوس

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس فى نيو جيزة اميز فيو مستوى راقى

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل مقدم للبيع في بادية واقل سعر في مصر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على اللاجون- سوان ليك اقل سعر استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ف ماونتن فيو اكتوبر باقل من سعر السوق

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 305 متر للبيع في نيو جيزه

    I-Move logo image

3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • ذا نوتش 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ٦٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل | ٣ غرف بـ ارض ٢٠٠ متر بأقل سعر

    Circles investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام ٢٠٢٧ - اقل سعر - ٤ غرف بحري

    Circles investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر فيو مفتوح باقل مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في جولف اكسنتشن من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو جاردن استلام فوري بكمبوند صن كابيتال

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو بحري علي بحيرات ولاندسكيب بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بفيو مفتوح من الحديقه باقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر للبيع-موقع مميز-استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى سعر تاون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ١

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,صن سكوير 1

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر في الماركيت موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع داخل صن كابيتال – مدينه الشمس

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري في عاصمة حدائق أكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٤٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون كورنر

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٤٤٧٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في باديه بسعر مميز

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٨٧٬٧٢٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فلا مشطب بالكامل بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون-فيو داخل المشروع

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬١٢٩٬٠٥٧ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بسعر مغري في جويا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع المرحلة الاولى بالم هيلز 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع موقع مميز استلام فوري

    Global Hills logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٦٩٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • سيسلى ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٢٩٬٥٢٥ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    Ma`alem
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,سيسيلي نيو زايد

    3 - 6 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…