تاون هاوس للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 2

2,731 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في موقع مميز في أويست - سبري

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا تاون هاوس للبيع تقسيط فيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Palm Parks جاهز للسكن فورًا

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بارخص سعر هيل سايد موقع مميز فوري

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بالنسايم موقع مميز

    النسايم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي رويال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في كمبوند بادية بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٢٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدل تاون هاوس في او ويست جاهز للاستلام فيو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وموجود للمعاينة تاون هاوس سور مع نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٦٨٬٠٣٤ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب في اويست أوراسكوم - باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري في مرحله وايت او ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل سعر مميز للبيع في جولز - انرشيا

    Guides Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سعرلايقارن تاون هاوس كورنر220م+جاردن 120م فيومميز

    Bright logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى فى هضبة بجوار بيرامدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر بماونتن فيو اي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٩٬٢٤٢٬٦٣٠ جنيه

    أقل إجمالي تاون كورنر استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 306متر متشطب للبيع فى Golf Ex

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جولز بجوار براميدز هيلز و نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر او ويست للبيع موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا تاون هاوس كورنر فوري في ذا كراون بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٧٣٬٦٤٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في جولز–إنرشيا-إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو, 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك فيلا للبيع في اويست متشطبه استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فيو مميز كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فوري + المطبخ فى أو ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى بسعر مميز للبيع فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري بنص السعر بمقدم 10% مبنيه

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • ذا نوتش 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…