تاون هاوس للبيع في وصلة دهشور الجنوبية

75 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند بالم باركس ٦ اكتوبر

    Ammaier for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب مودرن اول سكن في بالم باركس

    Turnkey Solutions logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مباشرا علي طريق محور ٢٦ ب اقساط ١٠ سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل للبيع في بالم بالركس

    I-Move logo image

3

    4

    ٣٥٩ متر مربع

    ٦٩٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع بالم ياركس

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز –موقع مميز وإطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ريسيل 357م تشطيب مودرن بالمطبخ والتكييفات

    Promax Property Investors logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس تشطيب راقي بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كورنر تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس في Palm Parks Palm Hills ,اكتوبر

    DMG logo image

4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل +التكيفات متشطب ومتسلم بالم باركس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Palm Parks جاهز للسكن فورًا

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 4غرف نوم متشطب بالمطبخ والتكيفات

    Citizen Home logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - تاون هاوس - متشطب - بالم باركس - فوري

    Full House West logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو لاندسكيب اقل من سعر الماركت

    متصدر

    Roots Development logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه في بالم باركس | متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع متشطب الترا مودرن- PalmParks

    Property Group logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس مميز بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب ومتسلم بالتكيفات بالم باركس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 351م2 كمبوند بيراميدز ووك

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في بالم باركس 4غرف

4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٠٦٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع تكيفات ومطبخ في موقع متميز بالم باركس

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع بالم باركس بحرى موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٥٥٬٤٠٩ جنيه

    تاون هاوس متشطب سوبر لوكس للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٨٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في كمبوند بالم باركس 360م

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع