تاون هاوس للبيع في حدائق اكتوبر

21 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٩٧٬٢١٧ جنيه

    تاون هاوس للبيع داخل كومباوند روك ايدن

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٤٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 2 تاون هاوس 140م بحدائق أكتوبر حي المنتزه

    Vida Solutions logo image

    حي المنتزه, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 134م للبيع كمبوند حي المنتزه متشطب

    Vida Solutions logo image

    حي المنتزه, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في حي المنتزة متشطب وجاهز للسكن

    Vida Solutions logo image

    حي المنتزه, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    134 متر توين هاوس للبيع فى حى المنتزه حدايق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حي المنتزه, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 275 متر للبيع في إيفر جرين فرش مستورد

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا6غرف استلام فورى بقسط ربع سنوى550الف على10سنين

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس متشطب بالفرش في كمبوند ايفر جرين

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كمبوند ايفر جرين متشطب تكييفات

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس متشطب بالفرش في كمبوند ايفر جرين

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 255 متر متشطب فى ايفر جرين حدايق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 275 متر للبيع في إيفر جرين بفرش مستورد

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كمبوند حي المنتزه حدائق اكتوبر

    حي المنتزه, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطيب للبيع كمبوند ايفر جرين حدائق اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 330 م استلام فوري في استوريا بارك

    Strive Reality logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس فاخر بكمبوند إيفر جرين بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع كمبوندEver Greenحدائق اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – البيت الأصيل | بجوار هرم سيتي

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز جدا للبيع في كمبوند ايفر جرين

    Abrag 2 logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع داخل كمبوند ايفرجرين

    Abrag 2 logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٤٠٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع داخل كمبوند ايفرجرين

    Abrag 2 logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٠ جنيه/متر مربع