تاون هاوس للبيع في وست اند

4 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالوكيشن مميز امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    وست اند, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% تاون هاوس للبيع تقسيط زايد WEST END

    Abrag Real Estate logo image

    وست اند, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% تاون هاوس كورنر للبيع تقسيط زايد WEST END

    Abrag Real Estate logo image

    وست اند, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع بجوار في ليفيلز ديونز زايد

    Property Hills Star logo image

    وست اند, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • وست اند

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٩١٬٨٥٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    West End Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,وست اند

    3 غرفة