تاون هاوس للبيع في ويستاون

55 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ويست تاون بإطلالة مزدوجة رائعة

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع في ويست تاون – سوديك ويست

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن _ فيو مفتوح

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا تاون هاوس كمبوند ويستاون سوديك

    Best Deal For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٩٤٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا إستلام فوري بيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ألجريا تشطيب جيد – أقل سعر في السوق

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٩٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ويست تاون – موقع وسعر جيدين

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر (لوفت) ويستاون موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مُجهز بالكامل | إطلالة بانورامية مفتوحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بتشطيبات راقية | إطلالة بانورامية |

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت كورنر بمساحة أرض أكبر للبيع في ويستاون

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليجريا – سوديك | Mark Mack

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس4 غرف فيو لاندسكيب للبيع–ويستاون سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون في الويستاون سوديك بيفرلي هيلز

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب ويستاون سوديك اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا متشطبه بأجهزة ووحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ويستاون (سوديك)

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي لاند سكيب مع تشطيب مودرن

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بكمبوند الويست تاون الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ١٠٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ويست تاون – المرحلة الأول

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع في ويستاون – سوديك

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس سيتي فيلا للبيع في ويستاون

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا ميدل كمبوند ويستاون سوديك بيفرلي هيلز

    Best Deal For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بالويست تاون سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الجريا-اقل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع