تاون هاوس للبيع في في ليفيلز

41 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ريسيل فى V level اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٩٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ب اقل مقدم 5% تقسيط على 8 سنين

    Square Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في الشيخ زايد بالتقسيط تاون هاوس للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون كونر للبيع بجوار في ليفيلز ديونز زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل للبيع في إلورا – فيو لاندسكيب

    RE/MAX Everest logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • في ليفل

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧١٠٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,في ليفيلز

    3 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في كومباوند في-ليفلز بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة امام بيفرلي هيلز بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميزة جدا للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بريميوم تاون هاوس للبيع علي وصلة دهشور الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم 5% 8 سنين لانداسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بسعر لقطة علي وصلة دهشور مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للمعاينة امام بيفرلى هيلز

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر و بمساحة مميزة

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع لوكيشن مميز ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل | Ready to Move

    Property Group logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه تاون هاوس في الشيخ زايد امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في الشيخ زايد بالتقسيط تاون هاوس للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او بمقدم 1.7م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 229م للبيع بكمبوند امام بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 229م بأميز موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في V Levels – جاهز للاستلام | أقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٥٢٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 229م بأميز موقع وسعر وفيو نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند في ليفيلز بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

2