بنتهاوس (روف) للبيع في الحي السادس, صفحة 2

71 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع في كمبوند زايد ديونز

    West Field Property Consultancy logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع بسعر مميز كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد

    DMG logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند الكرمة ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٥٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وتشطيب سوبر لوكس بنتهاوس للبيع

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد 198م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس فاخرة للبيع جاهزة للسكن

    Crafters Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر شقة متشطب استلام فوري في زايد ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زايد ديونز بنتهاوس 198 متر مربع

    Crafters Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zayed Dunes

    متصدر

    Niche Investments logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٢٧٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو مميز للبيع في ديونز امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس أمام بيفرلي هيلز بمقدم1.4Mوقسط اوكاش8.5M

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطب استلام فوري في زايد ديونز

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبه للبيع في زايد ديونز بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيب بالكامل + فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام شهور شقة بينتهاوس 220م ف ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس الترا سوبر لوكس للبيع في زايد ديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس تشطيب سوبر لوكس للبيع- كمبوند زايد ديونز

    Red House Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايافيلاريسيل متشطبه بالكامل جاهزه للسكن م المالك

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع الترا سوبر لوكس في زايد ديونز !

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس250 م للبيع في زايد ديونز كمبوند

    Blocks logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع