شقق استوديو للبيع في وان ثيرتي ثري

4 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 85 للبيع one 33 اركان بالم (بدرالدين) لقطه

    متصدر

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بالتقسيط امام نادي الصيد اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو في 6 اكتوبر بالتقسيط

    Abrag Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استيديو للبيع متشطب بالتقسيط 10 سنين في 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٤٥٬٧٠٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    استوديو