عقارات للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر

9,388 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن التكميلي أمام ماونتن فيو

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة كمبوند او ويست owest

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٩٤٩ جنيه

    أفضل سعر | شقة 3 غرف في كمبوند ONE33

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مخزن وجراج للبيع بأكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | شقة للبيع بالقرب من جامعة بادية

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فاميلي هاوس في كمبوند او ويست من اوراسكوم

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند O West بموقع مميز جدًا،

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا240m بول خاص آي سيتي أكتوبرمقدم10%قسط 9سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في أو ويست أكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 2027 في اي سيتي اكتوبر

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٧٬١٩٤٬٢١٦ جنيه

    اقل سعر فيلا في هضبه بالم هيلز استلام سنتين قسط8س

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٥٥٠ جنيه

    شقة مميزة 195م 3 غرف في Kite Residence أكتوبر

    Selection Code logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330 بجاردن 220م استلام سنة

    Selection Code logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في بالم هيلز الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس جاهز للسكن في اويست

    Bold Egypt logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٤٨٬١١٨ جنيه

    نصف تشطيب فيو لاندسكيب بسعر مميز- Core phase

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في او ويست

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر لقطه للبيع استلام فوري في باديا

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٨٢٨٬٣٠١ جنيه

    فيلا 2 لقطه للبيع في PX بالم هيلز - موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٢٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة اكبر مساحة علي البحيرة بحري

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٧٬٤٤١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة دور ارضي اكبر مساحه علي البحيرة

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    D.Signature logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام سنة و بالتقسيط في سوان ليك ويست

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ٢٠٩٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في سوان ليك ويست استلام قريب موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٥٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • أيارو فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أيارو

    3 غرفة