عقارات للبيع في الجيزة

47,091 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ركنية – إطلالة مباشرة على البحيرة

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع وسعر مميزين – واجهة شمالية

    Residia logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مُصممة بعناية – كورنر– بالتقسيط

    Residia logo image

5

    7+

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ألجريا تشطيب جيد – أقل سعر في السوق

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٩٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان توين هاوس كبيرتان - بالم فالي

    Residia logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلتك 393م بالشيخ زايد 2م مقدم-28م كاش

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلتك 393م بالشيخ زايد 2م مقدم-28م كاش

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متصلة فسيحة في جولف فيوز – موقع متميز

    Residia logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلتك 393م بالشيخ زايد 2م مقدم-28م كاش

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مرتفع – صف ثانٍ على الجولف

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ركني تشطيب كامل – المرحله السابعه-بالم

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م امام بيفرلى مقدم مليون قسط 10س-كاش15م

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره- متشطب بالكامل

    Residia logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م امام بيفرلى مقدم مليون قسط 10س-كاش15م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلتك 393م بالشيخ زايد 2م مقدم-28م كاش

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز – متبقي أقساط

    Residia logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م امام بيفرلى مقدم مليون قسط 10س-كاش15م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م امام بيفرلى مقدم مليون قسط 10س-كاش15م

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه 1.5م قسط كوارتر-بسعر 26م

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالشيخ زايد مقدم 4م قسط 10سنين-كاش22م

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه 1.5م قسط كوارتر-بسعر 26م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175متر بالتكيفات موقع مميز استلام فوري

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه 1.5م قسط كوارتر-بسعر 26م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو Pool امام مول مصر مقدم780 ألف-كاش 12م

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه 1.5م قسط كوارتر-بسعر 26م

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة