عقارات 6 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الاسكندرية

60 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس للبيع في بالم هيلز اسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٦٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع (اليكس ويست) بـمقدم 5% و اطول فترة سداد

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Lower للبيع 309م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٨٢٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع – مشروع صواري جاهز للاستلام

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٧٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع Palm Villa كومباوند Palm Hills Alexand

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • سوليك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,سوليك جاردنز

    1 - 6 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 430 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي الجولف

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ٨٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع - كومباوند بالم هيلز اسكندرية

    Next Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على البلازا

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Upper للبيع 357م كومباند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٣٢٢٬٦٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Upper للبيع 357م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 194م مباني بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحري مفتوح علي الجولف مباشرة استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Upper للبيع 357م كومباند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Upper للبيع 357م كومباند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬١٣٤٬٢٥٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادى تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ( 350 م + 405 م ) , كمبوند صوار

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخر في قلب Alex West

    Inspire Homes logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٩٤٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمباوندات صواري الاسكندريه السعودية المصرية

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stand Alone Villa – Solik Garden Resale

    New Home for Realestate logo image

    سوليك جاردنز, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سوليك جاردن

    Next Estate logo image

    سوليك جاردنز, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٤٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تسهيلات على سنتين

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٦٬٤٣٧٬٣٠٠ جنيه

    فيلا أحلامك في أليكس ويست – الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تسهيلات علي 8 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٩٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع 290 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في كمبوندات الاسكندرية
مؤشرات حول أداء المجتمع
كمبوندات الاسكندرية

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…