شقق 5 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 3

71 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م _ كفر عبده _ شارع قرداحي

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 340 م مصطفى كامل ش ابو قير مباشر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م كفر عبده ( ش عادل صبري )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الشهيد عادل محمود, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275م زيزينيا - علي الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جليم (310م) ش اسماعيل الحبروك .

    شارع إسماعيل الحبروك, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٤ جنيه

    للبيع جليم (255م) بحر مباشر .

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 480 متر في لـــوران صف اول بحر

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 520 م سموحة (ش فوزى معاذ - عمارة اللوتس)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 340 م جليم (ش مصطفي فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 440 م كفر عبده ( خطوات من ش أبو قير )

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مصطفى كامل - طريق الحرية

    New Home for Realestate logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بفيو مفتوح في كفر عبده-شقة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    ميدان سانت, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265م سبورتنج (امام نادي سبورتنج مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثروت خطوات من البحر وخطوات من سان ستيفانو مول

    B-connect Real Estate logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 440 م كفر عبده ( بجوار قصر قرداحي )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع قرداحي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سان ستيفانو - اول صف على البحر

    I-Property logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 525 م ستانلي (قمراية رشدي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265 م سابا باشا (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 380 م سموحة (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م زيزينيا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع غاربو بك, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو الغرف مول سان ستيفانو - فيو الريسبشن مفتوح

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع