عقارات 4 غرفة نوم للبيع في حي وسط

43 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في حي الفيلات \ كود الوحدة : AA0837

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع حى الفيلات, ابيس العاشرة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م الابراهيمية (خطوات من ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 268 م وابور المياه

    RE/MAX Avalon logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الابراهيميه 220 م ( ش محمد فؤاد جلال )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع محمد فؤاد جلال, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة تصلح سكني او اداري موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع جرين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 268م وابور المياه - خطوات من فتح لله -

    B-connect Real Estate logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 330 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 305 م الابراهيمية ( متفرع من شارع لاجيت

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 220م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من ش ابو قير فيو مفتوح بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع الواثق, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128 م صافي الابراهيمية(ش بورسعيد مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الابراهيميه

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 4 غرف فيو علي نادي اسبورتنج

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٤٤٬٩٩٧ جنيه

    شقة للبيع 210م الشاطبي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م وابور المياه (ش جلال الدين الدسوقي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الشهيد جلال الدسوقى, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح كاملة العدادات مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عمر لطفي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كامب شيزار (بحر جانبي) 310 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من ش فؤاد مرخصة فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 4 غرف نوم - 1 حمام للبيع في كامب شيزار - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لليبع 160 م كامب شيزار (ش عمر لطفي)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع محطة المياه, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 335م وابور المياه بإطلالات مفتوحه

    Baytak. logo image

    ميدان الدكتور احمد زويل, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م كامب شيزار - علي البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 370 م وابور المياة (ش محمد مصطفي اسماعيل

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد مصطفي اسماعيل, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كامب شيزار 200م فيو علي البحر

    Chance for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى السلطان حسين - مطلات مفتوحه

    I-Property logo image

    شارع أسطنبول-صلاح مصطفى - السلطان حسين, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    4

    4

    ٤٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

2
صورة لـ Community Overview في حي وسط
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي وسط

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…