شقق 4 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 22

706 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كليوباترا (120م) ش الفسطاط .

    شارع الفسطاط, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 213م سموحة فالوري انطونيادس

    Inspire Homes logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 185 م مصطفى كامل ( ش ابوقير رئيسي )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحه – شارع ادمون فريمون

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبليكس للبيع 230م الابراهيميه ( ش ابوقير مباش

    Inspire Homes logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 263 م , سموحة ,

    Wealth Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - كيلوباترا - خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع الفسطاط, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 243 م سموحة ( انطونيادس سيتي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الشارع تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 4 سنوات بمقدم 10% الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م - محرم بك ( منشا )

    Next Estate logo image

    شارع منشية نادى الصيد, محرم بك, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م جليم ( رابع نمرة من البحر )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م لوران ( ش محمود صدقي )

    Inspire Homes logo image

    شارع محمود صدقي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٩٤٨ جنيه

    تقسيط على 7 سنوات مطلات مفتوحة علي بلازا

    Remax Professional. logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 م الابراهيمية (متفرع شارع المكتبات)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م محرم بيك ( ش امير البحر )

    Inspire Homes logo image

    شارع امير البحر, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 5 سنوات فيو مفتوح سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تسهيلات على 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م سيدى بشر بحرى

    Next Estate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265 م سموحه (المربع الذهبي)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى وابور المياه - ترى البحر

    I-Property logo image

    شارع محطة المياه, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 211م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٤٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 330 م جناكليس (علي الترام ماشرة) ناصية

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م (بالم هيلز الإسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع