شقق 4 غرفة نوم للبيع في حي شرق

457 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 248 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح استلام فوري اقل سعر للمتر

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 248 م سموحة (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على البحيرة حمام سباحه داخلي

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 365 م سبورتنج (ش أبو قير - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • مروج جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,مروج جرين سيتي

    4 غرفة

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اول صف نادي بتسهيلات علي 4 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا تشطيب فندقى

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م زيزينيا - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا الترا سوبر لوكس استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سبورتنج - علي البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٩١٬٧٧٦ جنيه

    شقة سكنية للبيع في The One Alexandria

    ICONIC logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨١٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 325م جناكليس - خطوات شارع ابوقير -

    B-connect Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اقل سعر للمتر فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 286 م مصطفى كامل (أمام محطة الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م فلمنج (علي الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 320 م سبورتنج (خطوات من ش ابوقير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م (ش فوزي معاذ) - فيو دوران سموحة

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سابا باشا (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الحرية, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاند سكيب تسهيلات على 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    جاكرندا سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 266م لوران - ش سرهنك

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 376م سبورتنج - ش أبو قير مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٧٦ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275 م سموحة (ادمون فريمون) - مبانى حديثة

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أديمون فريمون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع