عقارات 3 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 5

4,238 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه. ١٥٥م كامب شيزار شارع بورسعيد رئيسي

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه دايريكت علي الجرين سباين فيو مفتوح باقل سعر

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح عمارة مرخصة موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع 17, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 183 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١١٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178م كومباوند أليكس ويست (فيو لاند سكيب)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م الإبراهيميه (خطوات من نادي سبورتنج)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج المساحة : 210 م

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند صواري (واجهة بحري )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع فوزى معاذ

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحه - (ش مصطفي كامل )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200متر رشدي شارع عبد الحميد العبادي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م لوران ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218 م سموحة (عمارات سوميد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على النادي سوبر لوكس اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 194م فالوري المعمورة الشاطئ

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالورى المعمورة, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكامب شيزار شارع سينما اوديون

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع سوريا رئيسي - مساحة 170متر

    Remax Top Agents logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 202م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع