عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 6

2,437 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سكاي لاين سموحة بموقع مميز

    متصدر

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سموحة ( ش بهاء الدين الغتورى )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م سموحة (شارع 50)

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سابا باشا (خطوات من البحر)

    Elite Groupe logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 192م - سموحـه - كومباوند كريستال تاورز

    Next Estate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سابا باشا ( ش خليل مطران )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمطلات مفتوحه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٠٠م خلفي برج الفيروزه فلمنج شارع احمد ترك. .

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سموحة - ش توت عنخ امون

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    ميدان سانت, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - شارع النصر

    New Home for Realestate logo image

    شارع جرين بلازا, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على النادي تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز رخصة مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع 255م سموحه - فوزي معاذ مباشر

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع 227م - سموحه - كمال الدين صلاح

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع في كفر عبده

    Royal San Stefano. logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سابا باشا ( صف ثالث بحر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع المنصوره, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة 3 غرف

    Inspire Homes logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خطوات من ش ابو قير + 3 غرف

    Inspire Homes logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ متر مربع

    ١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب كامل سعر شامل باكية جراج

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة ( ش توت عنخ امون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 245م -فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…