شقق 3 غرفة نوم للبيع في صوارى, صفحة 2

415 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 177م في صواري أقل من سعر الشركة

    Horizen For Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 كومباوند صواري فيو مفتوح واجهة بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح على النادى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي نادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م (صواري بوليفارد) فيو لاند سكيب

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨١٨٬١٩٩ جنيه

    فرصة ذهبية في صواري الإسكندرية استلم وعيش على طوول

    متصدر

    North Edge logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202م كومباوند صواري - Boulevard

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٤١٬٥٥١ جنيه

    شقه للبيع - صوارى - محرم بك - بسعر 8,841,551 ج

    Next Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٤٬٢٦٤ جنيه

    شقة لإعادة البيع 177م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126 م (صواري ديفا) فيو لاند سكيب

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139 م (صواري Vee Club )

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    183 متر في صواري بمقدم مليون و ١٠٠ تقسيط علي١٠سنين

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م (صواري السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208م كومباوند صواري (فيو فيلات)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202م كومباوند صواري - Boulevard

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م ( صوارى ) بتسهيلات سداد 5 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند صواري 177م , بسعر (7,400,000 ج

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع