شقق 3 غرفة نوم للبيع في بالم هيلز, صفحة 4

198 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مميزة جدا استلام فورى فى بالم هيلز الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – استلام فوري – بالم هيلز في الإسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + غرفة خادمة بفيو مميز ببالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز اسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 م (بالم هيلز - الاسكندريه )

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 181 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨١٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف بالم هيلز اسكندرية للبيع العاجل

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – استلام فوري – بالم هيلز في الإسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 161م بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 م (بالم هيلز - اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٢٩٠ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١٧٣٬٧٥٩ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 179م للبيع كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع