شقق 3 غرفة نوم للبيع في حي وسط, صفحة 6

374 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كامب شيزار تاني نمرة من ش بورسعيد

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر للبيع شارع سوتر أمام مكتبة الإسكندرية

    Elite Groupe logo image

    شارع على مصطفى مشرفة, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن خطوات من استاد اسكندريه فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع احمد محمد اسماعيل, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م - محرم بك - حى محرم باشا

    Next Estate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م - الشاطبي -موقع مميز - بانوراما بحر

    Elite Groupe logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - الرصافة

    New Home for Realestate logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195م كامب شيزار

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الإبراهيمية - مساحة 135 متر

    Remax Top Agents logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م محرم بك

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م كليوباترا (ش بورسعيد).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي + صف أول لاجون بمقدم 830 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280م للبيع - كامب شيزار ( علي البحر )

    Chance for Realestate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي + صف أول لاجون بمقدم 819,000الف

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م كامب شيزار (ش بورسعيد مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م محرم بك (ش محرم بك الرئيسى)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٧٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م كامب شيزار (ش بورسعيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م الازاريطة ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الإبراهيمية - مساحة 160 متر

    Remax Top Agents logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة علي البحر مباشرة اميز تقسيمة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح بجوار كلية هندسة

    Remax Professional. logo image

    شارع يوسف فهمي عثمان, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 150م الحي اللاتيني - شارع فؤاد

    Baytak. logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الابراهيمية- بمساحة 152متر

    Remax Top Agents logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع