شقق 3 غرفة نوم للبيع في سبورتنج, صفحة 4

83 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 247 م سبورتنج ( شارع الدلتا )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدلتا, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٢٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سبورتنج ( ش احمد علام )

    Inspire Homes logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك خطوات من البحر-فيو بحر جانبي-شقة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125 م سبورتنج ( اول نمره من ش ابوقير )

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 115 متر - سـبـورتنـج - فيو نادي سبورتنج

    Jewar Real Estate. logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سبورتنج شارع محمد الفحام

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الدكتور محمد محمد الفحام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125 متر - سبـورتـنـــج

    Jewar Real Estate. logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سبورتينج علي ترام مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عمر لطفي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع