شقق 3 غرفة نوم للبيع في رشدي

269 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخص

    Remax Professional. logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م رشدي (ش رشدي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م رشدي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده (ش امير البحار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كفر عبده - الاسكندرية

    I-Property logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م رشدي (مطلات مفتوحة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200متر رشدي شارع عبد الحميد العبادي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع سوريا رئيسي - مساحة 170متر

    Remax Top Agents logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175 م رشدي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 224م رشدي - شارع أبو قير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م رشدي (ش عبد الحميد العبادي)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 145م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع الفريد ليان, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    ميدان سانت, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع في كفر عبده

    Royal San Stefano. logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م رشدي (ش سوريا )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 231م رشدي - شارع أبو قير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م رشدي - ش أبوقير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م كفر عبده (ش سانت جيني)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م كفر عبده (ش خليل الخياط)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 143م للبيع رشدي مطلات مفتوحه مدفوع تصالح

    Baytak. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350 م كفر عبده (امام حديقه اللنبي مباشره

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م كفر عبده ( خطوات من سانت جيني )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م رشدي (ش سوريا )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143 م رشدي (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع