دوبلكس 3 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية

49 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبليكس للبيع 240 م الابراهيمية (ش أبو قير مبا

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع 219 م لوران تري البحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤايس ڤيرسا للبيع 266 م ( صوارى )

    متصدر

    Elira Real estate Experts logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٤٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخص

    Remax Professional. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 210م , كفر عبده

    Wealth Platinum logo image

    شارع النهضة, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في كفر عبده

    Royal San Stefano. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 278 م (صواري - فايس فيرسا)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 287م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 225م سموحة - ش مصطفى النجار

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع مدارس مصطفى النجار, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في حي صواري الشركه السعوديه المصرية

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 300م رشدي - خطوات من الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٨٨٠٬٣٥٩ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على الفيلات الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 233م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180م - سبورتينج - خطوات من البحـر

    Next Estate logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من نادي سموحه بفيو مفتوح علي شارع فوزي معاذ

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع - العصافرة - مساحة 265 متر

    Remax Top Agents logo image

    العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصلح سكني او اداري فيو مفتوح مدخل فندقي

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 287 م (صوارى)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبليكس للبيع 287 م (صوارى)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 190 م سموحة (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع 214 م سيدي بشر بحر مباشر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 287 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 287 م (صواري السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 315م + جاردن 78م في صواري – تشطيب كامل

    AQAR One For Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا جديدة شاملة سطح في بالم هيلز الاسكندرية

    Smart Medium logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

2