عقارات 2 غرفة نوم للبيع في صوارى

125 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬١٧٢٬٢٠٠ جنيه

    اقل مقدم واطول فترة سداد و فيو مفتوح علي البحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 101م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 101م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تسهيلات في السداد مطلات مفتوحه

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • في سواري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,ووترفرونت,في صوارى

    2 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 102م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 8 سنوات فيو مفتوح علي البحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142 م (صواري - الابراج الايقونية )

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز افضل سعر مطلات مفتوحه

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142 م (صواري - الابراج الايقونية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • ووتر فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aly Seif co
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,ووترفرونت

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٢١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م² (صواري - الغنيمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي الفيلات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 151م كومباوند صواري الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٥٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري يعني حياة تبدأ النهاردة مش بكرة

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٩٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك جاهزة للخطوة الجاية في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م (صواري سالوجا ايليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات داخل كومباوند متكامل الخدمات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات استلام فوري صوارى تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح

    Alex Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك صواري الغنيمي موقع مميز وخدمات متكاملة

    متصدر

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح واجهة بحري تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٢٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في صواري بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في صواري vee club ب ٥ مليون و ٦٠٠

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133 م (صواري السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم اطول فتره سداد فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع