شقق 2 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 5

1,282 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه ش النصرش١٠ شقه ٨٣ متر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه ش النصرش١٠ شقه ٨٣ متر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز موقع ممتاز تشطيب مثالي رخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في موقع مميز في قلب الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل - بالم هيلز فيو جرين سباين مباشر استلام قريب

    متصدر

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سموحة

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد أبو الفتوح حساب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٢٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحيره تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز اسكندريه بمقدم ٥٦٨ الف

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    الفرصة الأخيرة لشقة غرفتين في بالم هيلز الإسكندرية

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى برغولا استلام فورى غرفتين بالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 140م شارع دكتور برجى .

    شارع الدكتور برجي, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع العصافرة متفرع من شارع 45 .

    شارع محمد أنور السادات-خمسة و أربعين, العصافرة قبلي, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تسهيلات علي 6 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    جاكرندا سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحة (ش الريادة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م لوران (متفرع من ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140متر الفورسيزون مطلات مفتوحة ورؤية بحر

    Jewar Real Estate. logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٩٬٣٥٠ جنيه

    متبقي وحدة 119م داخل بالم هيلز الإسكندرية

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م في مروج بسعر تنافسي | اسكندرية

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م ميامي ( متفرع من ش اسكندر ابراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 119م في آخر طرح عمارة بمشروع بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٦٢٦٬٤٧٩ جنيه

    شقة للبيع 197م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م كومباوند صواري - AlForat

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي ( بحر مباشر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 480م فيو بحر مباشر , طريق الجيش ,

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع