شقق 2 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 48

1,238 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ش 45 رئيسى خطوات من البحر .

    شارع محمد أنور السادات - شارع خمسة و أربعين, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة ( 140م ) خطوات من الاندلسية .

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في جراند فيو-فيو مفتوح علي بلازا

    Remax Professional. logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م رشدي (ش رشدي باشا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع رشدى باشا, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة ( 130م ) خطوات من زهران .

    شارع المستشار محمود العطار, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م شارع محمد نجيب الرئيسي

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند صواري المصريه السعوديه

    B-connect Real Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م الابراهيميه شارع لاجيتيه

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحه شارع الرياده

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م المعمورة الشاطئ (ش المشتل)

    RE/MAX Avalon logo image

    المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م المعمورة الشاطئ (ش النصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 125م سموحة ( أمام مول زهران )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م سابا باشا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع غزه, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ( 135م ) سان ستيفانو خطوات من البحر .

    شارع احمد شكري, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس ( 80م ) متفرع من ش عمر المختار .

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116 م - سيدي جابر -عمارات الظباط

    New Home for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سيدي بشر شارع جمال عبد الناصر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126 م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بولكلي ( شارع لافيزون )

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كفر عبده شارع سكينة بنت الحسين

    B-connect Real Estate logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوران متفرع من شارع الاقبال-خطوات فيلا مدير الامن

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جليم علي البحر مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م باكوس (ش الإذاعة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الاذاعه, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    45 خلف جاد ثاني نمرة من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع حسن كامل, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116 م سيدي جابر ( ابراج مصطفى كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع