شقق 2 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 29

1,283 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيدي جابر – مساكن الظباط

    New Home for Realestate logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115 م سيدى بشر (ش اسماعيل فهمى)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إسماعيل فهمى, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس فيو مفتوح علي البحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أول ساكن)ميامي متفرع من إسكندر إبراهيم

    Remax Top Agents logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 116م سموحه (كمبوند فراندا)

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    فراندا سموحة, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سان ستيفانو - خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م المنتزة (ابراج شيراتون)

    RE/MAX Avalon logo image

    المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سيدى جابر (ش محمد فوزى)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م سابا باشا ( خطوات من ش ابو قير )

    Inspire Homes logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيرة تسهيلات علي 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٩٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٤٤٬٩٨٨ جنيه

    شقة للبيع 118 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133 م كينج مريوط (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م كليوباترا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب فندقي تسهيلات 10 سنوات كمبوند راقي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , سيدي جابر ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع البلبيسي, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف محطة ترام فلمنج مباشرة 122م فيومفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٩٧٬٣٦٠ جنيه

    شقة لاعادة للبيع 133م ( اليكس ويست )

    Inspire Homes logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة في بالم هيلز الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١١٤٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م - سيدى بشر بحرى - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 110م (امام مدرسة زهران)

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا في قلب ميامي الجديدة – الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    شارع ميامى الجديدة, ميامي الجديدة, الرأس السوداء, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م فلمنج متفرع من ش مصطفي كامل

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م بحر مباشر , طريق الجيش ,كامب شيزار

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في اليكس ويست - كمبوندات الاسكندرية - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م , اليكس ويست

    Wealth Platinum logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامى (ش صلاح الدين شعبان)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع صلاح الدين شعبان, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع