شقق 2 غرفة نوم للبيع في كوبرى 14 مايو

10 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة السعر شامل دواليب المطبخ فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة تشطيب كامل بأرقي مناطق الاسكندرية

    Inspire Homes logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢١م سكنية دور متميز على طريق ١٤ مايو

    Elite Groupe logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحه \ كود الوحده : AA0797

    Dk REAL ESTATE logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز في سموحة

    Inspire Homes logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية في قلب سموحة

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (75م) مدينة اسيد .

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة ( ش 14 مايو )

    Inspire Homes logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 105م سموحه - مدينة أسيد

    B-connect Real Estate logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 174م , سموحة , طريق 14 مايو ( أبرا

    Wealth Platinum logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع