شقق 2 غرفة نوم للبيع في ستانلي

9 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128 متر ستانلي خطوات للبحر

    Jewar Real Estate. logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م ستانلي ( خطوات من البحر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر استثنائي شقة مميزة للبيع -ستانلي خطوات للبحر

    Remax Professional. logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م ستانلي ( على البحر مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ستانلي (ش عبدالحميد العبادى) 133 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الشارع شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 127م في ستانلي بڤيوهات مفتوحة على الشارع

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ستانلي (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ستانلي (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع