عقارات للبيع في سان ستيفانو

96 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187 م للبيع في أبراج سان ستيفانو – الإسكندرية.

    Property Network logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٨٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 269 م الفورسيزون سان ستيفانو

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سان ستيفانو - فيو بحر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٥٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 388 م سان ستيفانو (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 600 م سان ستيفانو (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ متر مربع

    ١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140متر الفورسيزون مطلات مفتوحة ورؤية بحر

    Jewar Real Estate. logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 م سان ستيفانو (بحر مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 136 م سان ستيفانو (الفورسيزون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سان ستيفانو (ش عزيز كحيل)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 275م - سان ستيفانو - بحر مباشر

    Next Estate logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 335 م سان ستيفانو (خطوات من البحر-

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سان ستيفانو (خطوات من الترام).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سان ستيفانو - الاسكندرية

    متصدر

    I-Property logo image

    شارع بن حوقل, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سان ستيفانو -استلام فورى

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع احمد شكري, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400م سان ستيفانو (عمارة براند - فيو بحر)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 صافي م سان ستيفانو (ثاني نمرة ترام)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سان ستفانو خطوات للبحر وتراه بوضوح

    RCR for real estate logo image

    شارع بن حوقل, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل شقه للبيع 388م - سان ستيفانو - فيو بحر مفتوح

    Elite Groupe logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 150م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 600 م سان ستيفانو (علي البحر مباشرة - عم

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 388 م سان ستيفانو (بجوار فندق بلازا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بن حوقل, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سان ستيفانو (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سان ستيفانو (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقق فندقية

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية للبيع 269م أبراج سان ستيفانو

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١١١٬٥٢٤ جنيه/متر مربع