بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الاسكندرية

332 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مفتوح وبخصم كبير داخل بالم هيلز-اسكندريه

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 281م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 222 م (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 269 م (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ٨٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290 م (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • صواري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 100
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى

    استوديو, 4 - 7 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب بموقع رئيسي للبيع في جولف إكستينشن

    Teleo For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا Lower للبيع 300م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٤٢٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 225 م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع 400 م ( اليكس ويست )

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز الاسكندرية

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,بالم هيلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه على لاند سكيب اطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 735 م ( Alex West ) استلام فورى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه على لاند سكيب اطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٣٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Lower Basement أقل من سعر الشركة 10مليون palmhills

    Horizen For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    6

    ٤٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز فيو لاند سكيب بسعر مميز جد

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • سوليك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,سوليك جاردنز

    1 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اقل سعر فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز فيو لاندسكيب بسعر ممتاز جد

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V1 with pentahouse كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٥٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع (اليكس ويست) بـمقدم 5% و اطول فترة سداد

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اليكس ويست

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٦١٩ متر مربع

    ٧٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Palm Hills Tessera Garden Home 300m Prime View

    متصدر

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    4

    ٤٢٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم كبير فى كمبوند بالم هيلز اسكندرية

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 405 م (مروج) بـمقدم 10 %

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7+

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa

    متصدر

    Smart Medium logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7+

    7

    ١٬٧١٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا للبيع في بالم هيلز اسكندرية بتقسيط مريح

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في كمبوندات الاسكندرية
مؤشرات حول أداء المجتمع
كمبوندات الاسكندرية

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…