بيوت و فلل للبيع في اليكس ويست

151 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 281م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 222 م (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 269 م (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ٨٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290 م (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 225 م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع 400 م ( اليكس ويست )

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه على لاند سكيب اطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 735 م ( Alex West ) استلام فورى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه على لاند سكيب اطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٣٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اقل سعر فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع (اليكس ويست) بـمقدم 5% و اطول فترة سداد

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اليكس ويست

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٦١٩ متر مربع

    ٧٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 405 م (مروج) بـمقدم 10 %

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7+

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa

    متصدر

    Smart Medium logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7+

    7

    ١٬٧١٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 1,300م (اليكس ويست)

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع 364 م كينج مريوط (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 887 م كينج مريوط (اليكس ويست

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٨٨٧ متر مربع

    ٣٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا في اليكس ويست بأقل مقدم وأطول فتره سداد

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٨٢٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 269 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٠٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل و بالاجهزة استلام فوري فيو البحيرة

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 1000 م (V 2) للبيع , بكمبوند اليكس

    Wealth Platinum logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة الفخامة والرقي للبيع قصر بكمبوند اليكس ويست

    Adagio Real Estate logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ١٬٥٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 900 م (V 2) للبيع , بكمبوند اليكس و

    متصدر

    Wealth Platinum logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع 1500م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    5

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع