عقارات للبيع في كليوباترا, صفحة 2

90 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جانبي علي بحر السعر شامل باكيه جراج

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م كيلوباترا (ش بورسعيد مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بكيلوبترا بافضل سعر

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م - كليوباترا - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا - شارع بورسعيد

    New Home for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م كليوباترا (خطوات من البحر).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع إسماعيل عيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م كليوباترا ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م كليوباترا (خطوات من البحر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدكتور محمد بدير, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا - مساحة 130 متر

    Remax Top Agents logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م كليوباترا ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر ادارى للبيع بكليوباترا

    Elite Groupe logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م كليوباترا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م فيو بحر مباشر , طريق الجيش , كليوبا

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع بورسعيد - كليوباترا - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 متر في كليوباترا بالقرب من الترام

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع طه حمدى, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع ابن سعود, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م سبورتنج - ( ش الاقصر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م , كليوباترا

    Wealth Platinum logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا - متفرع من شارع بورسعيد

    New Home for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م كليوباترا (متفرع من ش بورسعيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م كليوباترا ( متفرع من الترام )

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كليوباترا (120م) متفرع من بورسعيد .

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م كليوباترا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م كليوباترا (ابراج العدلي بلازا)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع