عقارات للبيع في شارع توت عنخ امون

19 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 201م سموحة - ش توت عنخ أمون

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سموحة - ش توت عنخ امون

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة ( ش توت عنخ امون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 م سموحه (ش توت عنخ امون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (ِش توت عنخ امون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سموحة (توت عنخ أمون)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سموحه - مطلات مفتوحه

    I-Property logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحه - شارع توت عنخ امون

    New Home for Realestate logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحه (ش توت عنخ امون) 127 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحه ( ش توت عنخ امون)

    Inspire Homes logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (120م) توت عنخ امون .

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 201م سموحة ( ش توت عنخ أمون )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م , سموحه

    Wealth Platinum logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 201 م - سموحة (كونتنتال تاورز)

    Next Estate logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (ش توت عنخ آمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحة ( ش توت عنخ امون )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 223 م سموحه ( متفرع من ش توت عنخ امون )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٣٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة ابراج سيدي جابر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع توت عنخ امون - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 86 م سموحة (ش توت عنخ آمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع