شقق للبيع في الاسكندرية, صفحة 14

6,246 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - خطوات من البحر

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سموحه ابراج الجيش\كود الوحدة : AA0840

    Dk REAL ESTATE logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي النادي تشطيب الترا سوبر لوكس

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحة - بالشراكة مع هيئة المجتمعات

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م السيوف (ش مصطفي كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفى كامل, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند مروج (نادي مباشر )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - خالد بن الوليد - العيسوي

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 165م كومباوند صواري (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٨٧٬٠٠٩ جنيه

    شقة Resale للبيع 153م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م كومباوند صواري (مقدم 422,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م صواري (السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م كليوباترا - خطوات من الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م محرم بك (كومباوند سما)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة مميزة للبيع ف بالم هيلز اسكندرية متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 238 م سموحة (مروج - The Rise)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 م جليم (برج براند - ش ابوقير مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 600 م سان ستيفانو (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مطلات مفتوحة بالكامل علي بلازا

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 600 م لوران (الكورنيش) - فيو بحر مباشر

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سموحة (ش تقسيم القضاه)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سيدي جابر المساحه ١٦٠م

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في سيدي بشر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع