شقق للبيع في الاسكندرية, صفحة 11

6,430 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    ميدان سانت, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيو مفتوح علي النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - شارع النصر

    New Home for Realestate logo image

    شارع جرين بلازا, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118م سموحة الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح على النادى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على النادي تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع سموحه ٨٥ متر فقط 2.100.000 كاش

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٥ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع