شقق للبيع في ووترفرونت, صفحة 13

424 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي البحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا بعرض 150م للنادي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوراً في صواري بفيو مفتوح نصف تشطيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة سعر الطرح الاول

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 183 م للبيع , بكمبوند صواري

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٦١٬٨١٢ جنيه

    شقة ريسيل فاخرة للبيع في قلب كمبوند صواري

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تسهيلات على 5 سنوات فيو مفتوح علي الشارع

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي سنة اقل سعر فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بالسعر القديم فيو مفتوح واجهة بحري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في اكبر كمبوند سكني( شامل الجراج- التكييفات )

    Inspire Homes logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م , كبموند صواري

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى شامل باكيه جراج واجهه بحرى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬١١٥٬٩٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على نادى صوارى بتسهيلات فى السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 4 سنوات حديقة خاصة باقل سعر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٧٠٬٧٤٤ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي بتسهيلات فى السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 2026 تسهيلات 5 سنوات مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تقسيط على 3 سنوات مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيرة تسهيلات علي 7 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيرة تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي فيلات سوليك Smart System

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الشارع تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 4 سنوات بمقدم 10% الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 4 سنوات مقدم 25% واجهة بحري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 5 سنوات فيو مفتوح سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع