شقق للبيع في حي شرق, صفحة 52

3,643 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة 145م - سموحه - جراند فيل كومباوند

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادي تسهيلات على 4 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 251م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م سموحة (مقدم 550,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السعر القديم فيو مفتوح علي البلازا تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٤٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٢٢١ جنيه

    شقة للبيع 133م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٣٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م سابا باشا مطلات مفتوحه على البحر

    BABEL Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيدي جابر في امام مستشفى الاندلسية

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 200م جليم شارع ابو قير تشطيب سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادى تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - لوران - مساحة 180 متر

    Remax Top Agents logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م كيلوباترا (ش بورسعيد مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164 م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بمنطقة سموحة قلب الاسكندرية

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف سموحة من شركة the one

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م لوران

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كفر عبده (ش عبد القادر رجب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد القادر رجب باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل شامل دواليب المطبخ

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع فالاسكندرية لشقة غرفتين متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح يوجد 2 اسانسير

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيو مفتوح علي لاند سكيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع