شقق للبيع في حي شرق, صفحة 5

3,999 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده (ش أمير البحار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م كومباوند في سموحة (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م لوران (ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة (خطوات من ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م كومباوند في سموحة (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م سموحة (ش اديمون فريمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أديمون فريمون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الشارع تشطيب كامل مقدم مميز

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سموحة (كومباوند - فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سموحة(شارع توت عنخ امون)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في مروج - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة (كومباوند مروج) - فيو مفتوح

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 360 م كفر عبده خطوات من ش ابو قير

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو نادي مروج للبيع في سموحة (كومباوند مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع (مباني 237م + الأرض 215م) سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مروج - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128 م² في (سموحة - كومباوند مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 238 م سموحة (كومباوند The One )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م سموحة (ذكي رجب)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة - كومباوند فالوري سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة - كومباوند smouha gate

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - لوران

    New Home for Realestate logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع