شقق للبيع في حي شرق, صفحة 27

3,628 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م ستانلي بحر مباشر فيوهات مفتوحة

    متصدر

    BABEL Real Estate logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م سبورتنج (ش الأقصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة (شارع الهيلتون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا مرخص

    Remax Professional. logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - ( انطونيادس سيتي).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م صافي لوران - ش عز العرب

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع محمد عز العرب, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 316م سموحة - (انطونيادس سيتي).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م في سموحة شارع مصطفى كامل الرئيسي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي بلازا و نادى جانبى تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصه موقع مميز خطوات من شارع ابو قير

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد باشا محسن, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One فيو مفتوح

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فالوري عنوان الفخامة اللي تستاهلها

    Inspire Homes logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 129 م سموحه (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م رشدى ( متفرع من شارع ابو قير )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 259م سموحة - كومباوند كريستال تاورز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرسوم راحة بالك تبدأ من هنا

    Inspire Homes logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 198م سموحة - فالوري النقل و الهندسة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - شارع اسماعيل سري

    New Home for Realestate logo image

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة الجديدة (مقدم: 400,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع -كفر عبده

    Chance for Realestate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م لوران (ش الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع