شقق للبيع في حي شرق, صفحة 15

3,642 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 103م للبيع سموحة - متفرع من ش فوزي معاذ

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (مروج هايتس)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام مستشفي اندليسيه كود الوحدة : AA0821

    Dk REAL ESTATE logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216 م سموحة (فالوري أنطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م سموحة الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٤٣٬٣٦٠ جنيه

    فيو مفتوح تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل بأفضل سعر بسموحة

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سان ستيفانو (ش عزيز كحيل)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل صفقة كاش في سكاي لاين الإسكندرية

    Pharos Real Estate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - فيوهات مفتوحة (بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م كفر عبده (ش خليل الخياط)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م لوران ( ش محمود صدقى )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح علي الترام مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 210م للبيع – سموحة شارع مسجد ناصر اطلاله

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 143م للبيع رشدي مطلات مفتوحه مدفوع تصالح

    Baytak. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (أبراج توين تاور - فيو نادي

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (أبراج توين تاور - فيو نادي )

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م شدس (علي الترام مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شدس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سموحة ( كومباوند جراند فيل )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م كليوباترا (ش طه حمادى)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع طه حمدى, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سيدي جابر (خطوات من ش المشير احمد

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350 م كفر عبده (امام حديقه اللنبي مباشره

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سموحة ( كمباوند The One )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع